UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ormio . "Żule" jak ich nazywasz to też ludzie . W czasach wirusa i zwolnień może sam niedługo do nich dołączysz albo ktoś z twoich znajomych . Może wtedy zrozumiesz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Nie każdy bezdomny to żul

Ludzie ludziom