UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ormio . "Żule" jak ich nazywasz to też ludzie . W czasach wirusa i zwolnień może sam niedługo do nich dołączysz albo ktoś z twoich znajomych . Może wtedy zrozumiesz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Nie każdy bezdomny to żul
Ludzie ludziom