Wybrany wątek opinii

Pijakow którzy spędzają czas na powietrzu karać Żuli smierdzacych nie wpuszczać do autobusów! Zrobić porzadek
Ormio (2020.04.06)
Weź ochłoń
Pijak_z_prostej (2020.04.06)
@ormio . "Żule" jak ich nazywasz to też ludzie . W czasach wirusa i zwolnień może sam niedługo do nich dołączysz albo ktoś z twoich znajomych . Może wtedy zrozumiesz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Nie każdy bezdomny to żul
Ludzie ludziom (2020.04.06)
Powrót do komentarzy