Wybrany wątek opinii
Na zdjęciach widać, kto się stosuje do apeli,dziadki nie rozumieją prawdziwego zagrożenia,jakie sami stwarzają. Pozamykać wszystko,puścić wojsko na ulice,niech dostarczają żywność, bo Polacy nigdy się niezdyscyplinują,taka uparta natura.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Myślę. - a co ty myslisz ze wojsko to roboty oni tez maja rodziny dzieci maja sie narazac dla takich co siedza w domach i czekaja na darmowe zarcie to sa ludzie ktorzy pomagaja z dusza na ramieniu czy wracajac do domu nie przyniesie tej cholery do domu swoiej rodzinie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Wprowadźcie stan wyjątkowy to wojsko wyjdzie na ulicę!!!!
A zapomniałem ktoś chce zrobić wybory więc stanu wyjątkowego nie wprowadzi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0