UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wprowadźcie stan wyjątkowy to wojsko wyjdzie na ulicę!!!! A zapomniałem ktoś chce zrobić wybory więc stanu wyjątkowego nie wprowadzi


Anuluj