UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wprowadźcie stan wyjątkowy to wojsko wyjdzie na ulicę!!!! A zapomniałem ktoś chce zrobić wybory więc stanu wyjątkowego nie wprowadzi
Wprowadźcie stan wyjątkowy to wojsko wyjdzie na ulicę!!!! A zapomniałem ktoś chce zrobić wybory więc stanu wyjątkowego nie wprowadzi