Wybrany wątek opinii
a z zieleni musza pracować?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Szczesciarze . Niektorych sumienie gryzie ze siedza w domu a biora hajs . Teraz czujemy sie jak patole co dostaja 500 . Tylko ze bierem wiecej . Ha ha ha
Do moderacji
Odpowiedz
3
1