Wybrany wątek opinii

a z zieleni musza pracować?
krYs (2020.04.01)
Szczesciarze . Niektorych sumienie gryzie ze siedza w domu a biora hajs . Teraz czujemy sie jak patole co dostaja 500 . Tylko ze bierem wiecej . Ha ha ha
Postojowe jest cool (2020.04.01)
Powrót do komentarzy