UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczesciarze . Niektorych sumienie gryzie ze siedza w domu a biora hajs . Teraz czujemy sie jak patole co dostaja 500 . Tylko ze bierem wiecej . Ha ha ha
Postojowe jest cool
Szczesciarze . Niektorych sumienie gryzie ze siedza w domu a biora hajs . Teraz czujemy sie jak patole co dostaja 500 . Tylko ze bierem wiecej . Ha ha ha
Postojowe jest cool