UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczesciarze . Niektorych sumienie gryzie ze siedza w domu a biora hajs . Teraz czujemy sie jak patole co dostaja 500 . Tylko ze bierem wiecej . Ha ha ha

Postojowe jest cool

Anuluj