Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem dlaczego niektóre sklepy oddelegowały do wpuszczania lub wypraszania ze sklepu ochronę. Przykład nielogicznego myślenia Pani z ochrony która zaprasza 5 osób naraz i cała grupa w tym samym miejscu wybiera artykuły. Nam samym powinno zależeć na odstępie i płynności, jedna osoba wychodzi następna wchodzi.
(2020.04.01)
Czyli mama wchodzi a dzieci bez opieki czekają?
nold (2020.04.01)
Powrót do komentarzy