UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem dlaczego niektóre sklepy oddelegowały do wpuszczania lub wypraszania ze sklepu ochronę. Przykład nielogicznego myślenia Pani z ochrony która zaprasza 5 osób naraz i cała grupa w tym samym miejscu wybiera artykuły. Nam samym powinno zależeć na odstępie i płynności, jedna osoba wychodzi następna wchodzi.