Wybrany wątek opinii
Wszyscy karzą zostac w domu więc zostanmy ! Tylko to sprawa dla pracodawców, ktorzy karzą przyjsc do pracy, nalezy zamknąć instytucje i wyznaczac zamiennie jednoosobowe dyzury! Dosc tego gadania bez sensu skoro siedzą ludzie w kupie! To będzie profilakryka z sensem !
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Tylko ktoś musi dać pieniądze żeby firmę potem otworzyć na Państwo nie ma co liczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0