UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy karzą zostac w domu więc zostanmy ! Tylko to sprawa dla pracodawców, ktorzy karzą przyjsc do pracy, nalezy zamknąć instytucje i wyznaczac zamiennie jednoosobowe dyzury! Dosc tego gadania bez sensu skoro siedzą ludzie w kupie! To będzie profilakryka z sensem !