UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy karzą zostac w domu więc zostanmy ! Tylko to sprawa dla pracodawców, ktorzy karzą przyjsc do pracy, nalezy zamknąć instytucje i wyznaczac zamiennie jednoosobowe dyzury! Dosc tego gadania bez sensu skoro siedzą ludzie w kupie! To będzie profilakryka z sensem !