Wybrany wątek opinii
@DoRoboty. - Trzeba było się uczyć, to też byś dzisiaj w biurze siedział albo i nawet zdalnie pracował.
Do moderacji
Odpowiedz
13
26
Już się czasem nie ze.. z tą nauką. To już nie pierwszy wpis typu " trzeba się było uczyć". Myślisz że jak ktoś pracuje fizycznie to jest jakimś nieukiem. Swoją drogą ja pracuje fizycznie i wątpię że zarabiasz więcej niż ja.
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
Na 100% zarabiam więcej niż Ty, ale gdybym napisał ile mam samej tylko podstawy, to 3/4 komentujących zjadłoby mnie żywcem, bo taka jest mentalność plebejskiego polaka. Zazdrościć i nienawidzić, a nie zrobić coś ze sobą w kierunku poprawy swojego bytu i dorównania w górę.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5