UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już się czasem nie ze.. z tą nauką. To już nie pierwszy wpis typu " trzeba się było uczyć". Myślisz że jak ktoś pracuje fizycznie to jest jakimś nieukiem. Swoją drogą ja pracuje fizycznie i wątpię że zarabiasz więcej niż ja.


Anuluj