UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już się czasem nie ze.. z tą nauką. To już nie pierwszy wpis typu " trzeba się było uczyć". Myślisz że jak ktoś pracuje fizycznie to jest jakimś nieukiem. Swoją drogą ja pracuje fizycznie i wątpię że zarabiasz więcej niż ja.