UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem kara jest zbyt łagodna, przekroczenie podwójnej ciągłej świadczy o braku poszanowania dla prawa i spowodowanie zagrożenia dla wielu niewinnych ludzi. do tych kar zasądzonych przez sąd dołożyłabym obowiązkowo badania psychologiczne żeby sprawdzić czy ta pani może być kierowcą i powtórny egzamin na prawo jazdy bo ewidentnie nie zna przepisów prawa drogowego albo co gorsze, zna ale je lekceważy. ..

mkt