UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już widzę że koledzy z OSP atakują ???? Sami dobrze wiecie że są deficyty kierowców w OSP a tym bardziej o tej godzinie. Ludzie też pracują. No ale trzeba się podbudować????

R. M.

Anuluj