UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już widzę że koledzy z OSP atakują ???? Sami dobrze wiecie że są deficyty kierowców w OSP a tym bardziej o tej godzinie. Ludzie też pracują. No ale trzeba się podbudować????
R. M.
Już widzę że koledzy z OSP atakują ???? Sami dobrze wiecie że są deficyty kierowców w OSP a tym bardziej o tej godzinie. Ludzie też pracują. No ale trzeba się podbudować????
R. M.