Wybrany wątek opinii
My nie zajmowaliśmy Zaolzia, tylko je odzyskaliśmy, bo było okupowane przez Czechów od 1919. Idąc twoim tokiem rozumowania to można oskarżyć Czechów o wywołanie wojny, bo to oni nas napadli.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Poza tym wojna i tak by wybuchła z odzyskaniem Zaolzia lub bez tego Hitler i tak by zajął Sudety i przejął te czołgi i samoloty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0