UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poza tym wojna i tak by wybuchła z odzyskaniem Zaolzia lub bez tego Hitler i tak by zajął Sudety i przejął te czołgi i samoloty.


Anuluj