UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My nie zajmowaliśmy Zaolzia, tylko je odzyskaliśmy, bo było okupowane przez Czechów od 1919. Idąc twoim tokiem rozumowania to można oskarżyć Czechów o wywołanie wojny, bo to oni nas napadli.
My nie zajmowaliśmy Zaolzia, tylko je odzyskaliśmy, bo było okupowane przez Czechów od 1919. Idąc twoim tokiem rozumowania to można oskarżyć Czechów o wywołanie wojny, bo to oni nas napadli.