UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

My nie zajmowaliśmy Zaolzia, tylko je odzyskaliśmy, bo było okupowane przez Czechów od 1919. Idąc twoim tokiem rozumowania to można oskarżyć Czechów o wywołanie wojny, bo to oni nas napadli.


Anuluj