Wybrany wątek opinii

Jeszcze tylko niech wymienia rury którymi ta cudowna woda bezpośrednio do bloków leci czy w samych już blokach.Na Robotniczej jest syf
(2020.03.12)
u mnie jest tyle kamienia ze deszczownice mi polamalo pod cisnieniem wody, zapchala sie i woda wyparla plastik az pekl, kupie nowa i znow to samo, wode pije z biedronki lub z czajnika filtrujacego, ten zwykly tez kamien zbiera
(2020.03.12)
Powrót do komentarzy