Wybrany wątek opinii
Jeszcze tylko niech wymienia rury którymi ta cudowna woda bezpośrednio do bloków leci czy w samych już blokach.Na Robotniczej jest syf
Do moderacji
Odpowiedz
18
0
u mnie jest tyle kamienia ze deszczownice mi polamalo pod cisnieniem wody, zapchala sie i woda wyparla plastik az pekl, kupie nowa i znow to samo, wode pije z biedronki lub z czajnika filtrujacego, ten zwykly tez kamien zbiera
Do moderacji
Odpowiedz
3
0