UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
u mnie jest tyle kamienia ze deszczownice mi polamalo pod cisnieniem wody, zapchala sie i woda wyparla plastik az pekl, kupie nowa i znow to samo, wode pije z biedronki lub z czajnika filtrujacego, ten zwykly tez kamien zbiera