UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

u mnie jest tyle kamienia ze deszczownice mi polamalo pod cisnieniem wody, zapchala sie i woda wyparla plastik az pekl, kupie nowa i znow to samo, wode pije z biedronki lub z czajnika filtrujacego, ten zwykly tez kamien zbiera