Wybrany wątek opinii

SLD-wiec i biskupi na mszy ciekawe.Elblag od 23 lat sporo się zwinol a nie rozwinol
lubicz (2020.03.04)
A co gorsza PZPR - owiec,PZPR bardzo ostro zwalczalo Kosciol,jak to wszystko wyglada w kontekscie katolickiego pogrzebu? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.03.05)
@Zbyszek 1 - I bardzo dobrze bo czym byl i jest kosciol dzis juz kazdy wie i chwalic nie ma się czym, wiekszosc klechow za swoje grzechy pokuty nie otrzyma nigdy
(2020.03.05)
Powrót do komentarzy