Wybrany wątek opinii
SLD-wiec i biskupi na mszy ciekawe.Elblag od 23 lat sporo się zwinol a nie rozwinol
Do moderacji
Odpowiedz
28
19
A co gorsza PZPR - owiec,PZPR bardzo ostro zwalczalo Kosciol,jak to wszystko wyglada w kontekscie katolickiego pogrzebu? Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
@Zbyszek 1 - I bardzo dobrze bo czym byl i jest kosciol dzis juz kazdy wie i chwalic nie ma się czym, wiekszosc klechow za swoje grzechy pokuty nie otrzyma nigdy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0