SLD-wiec i biskupi na mszy ciekawe.Elblag od 23 lat sporo się zwinol a nie rozwinollubicz
SLD-wiec i biskupi na mszy ciekawe.Elblag od 23 lat sporo się zwinol a nie rozwinol