UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zbyszek 1 - I bardzo dobrze bo czym byl i jest kosciol dzis juz kazdy wie i chwalic nie ma się czym, wiekszosc klechow za swoje grzechy pokuty nie otrzyma nigdy


Anuluj