UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zbyszek 1 - I bardzo dobrze bo czym byl i jest kosciol dzis juz kazdy wie i chwalic nie ma się czym, wiekszosc klechow za swoje grzechy pokuty nie otrzyma nigdy
@Zbyszek 1 - I bardzo dobrze bo czym byl i jest kosciol dzis juz kazdy wie i chwalic nie ma się czym, wiekszosc klechow za swoje grzechy pokuty nie otrzyma nigdy