UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że rolni polski to szkodnik, przykro to mówić, bo lata, wiele lat a właściwie od wstąpienia Polski do UE. W używaniu środków ochrony roślin i innych świństw polski rolnik przewyższa już kraje zachodnie, bo zachód preferuje teraz produkcje żywności ekologicznej ze względu na stałe zwiększanie się podaży. Ci co tu komentują i tak chwalą to nie mają widzę zielonego pojęcia. Weźmy tylko żywotność ludzi na zachodzie a w Polsce. Tylko nie piszcie, że tam jest lepsza medycyna, bo jest dokładnie tak samo jak w Polsce, też wszędzie oszczędzają.