UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie rolnicy, tylko szczepienia lisów załatwiły sprawę i brak polowań na lisy. Kiedyś dużo ich zdychało od wścieklizny, teraz nie ma wścieklizny i lisy się namnożyły na potęgę i wyżerją żaby i ptaki jak kuropatwy, bażanty, zające. A 2 sprawa to samochody, które masowo rozjeżdżają żaby na drogach.