Wybrany wątek opinii
A co tam będzie do powiedzenia? Slupsk tam jest, ma wielkość podobną do Elbląga i też nic tam nie ma do gadania, wyludnia się. Już widzę jak to Trójmiasto będzie ,,słać"miliony do Elbląga, jak oni n nawet przekopowi są przeciwni.
Fakt byłoby nam tam lepiej, bo kasy trochę byłoby więcej na drogi czy infrastrukturę, bo województwo bogatsze. No ale cudów by nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Ale ogólnie masz rację tam są lepsi włodarze, potrafią zarządzać miejscowościami, turystyka i gospodarka jest tam rozwinięta, porty, to i kasy mają dużo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0