UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ogólnie masz rację tam są lepsi włodarze, potrafią zarządzać miejscowościami, turystyka i gospodarka jest tam rozwinięta, porty, to i kasy mają dużo.


Anuluj