UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co tam będzie do powiedzenia? Slupsk tam jest, ma wielkość podobną do Elbląga i też nic tam nie ma do gadania, wyludnia się. Już widzę jak to Trójmiasto będzie ,,słać"miliony do Elbląga, jak oni n nawet przekopowi są przeciwni. Fakt byłoby nam tam lepiej, bo kasy trochę byłoby więcej na drogi czy infrastrukturę, bo województwo bogatsze. No ale cudów by nie było.


Anuluj