Wybrany wątek opinii

Masz rację, choć to głupie. Jednak wolę do Pomorza - tam przynajmniej będzie coś do powiedzenia. Dlatego na Pomorzu rozwijają się wszystkie miasta i wiochy, a w Olsztyńsko-Olsztyńskim rozwija się tylko Olsztyn.
(2020.03.02)
A co tam będzie do powiedzenia? Slupsk tam jest, ma wielkość podobną do Elbląga i też nic tam nie ma do gadania, wyludnia się. Już widzę jak to Trójmiasto będzie ,,słać"miliony do Elbląga, jak oni n nawet przekopowi są przeciwni. Fakt byłoby nam tam lepiej, bo kasy trochę byłoby więcej na drogi czy infrastrukturę, bo województwo bogatsze. No ale cudów by nie było.
(2020.03.02)
Powrót do komentarzy