Wybrany wątek opinii

@fiki miki - tu nie tyle chodzi o reklamacje ale o uzytkowanie, byla tu mowa ze zeby odciazyc most na warszawskiej i rozladowac korek puszczano auta przez ten maly most niezgodnie z przeznaczeniem dla takich aut i nawierzchnia przez to sie zniszczyla, i ten kto na to zezwolil powinien ze swojej kasy wybulić za koszta remontu, gwarancja tego nie obejmuje, teraz pytanie kim jest ten zlodziej - bo dzieje sie zło
(2020.02.28)
A kostka z mostu wysokiego dlaczego się sypie? Czy i on nie był przeznaczony do ruchu pieszego? Aha , rozumiem - na wysokim po prostu za dużo ludzi chodzi ... 460 tyś za remont mostu, 1,1 milon na węzeł przesiatkowy?? Ci w UM mają naprawde zdrowo pomieszane pod kopułą. Jakby jeden z drugim odpowiadał z własnej kieszeni za mylne decyzje, to trzy razy by sie zastanowił co podpisuje!!! Wróblewski, albo wez się za swoich podwadnych, albo badz facet z ja...mi i podaj sie do dymisji.
BLADY (2020.02.28)
@BLADY - niech w imieniu miasta wytoczy im proces w koncu od tego tam jest do jasnej cholery
(2020.02.28)
Po części dla pieszych nie jeżdżono, a i tam się posypało. Nie pisz bzdur....błagam.
(2020.03.01)
@BLADY - brawo, dobrze napisałeś, ten Wróblewski już dawno powinien na taczce wyjechać, za takie marnowanie kasy z naszych podatków, to skandal jest
(2020.03.02)
a później taj jak w listopadzie 2018 roku podnosi po cichaczu opłaty za wieczyste użytkowanie, podłość ludzka nie zna granic
(2020.03.02)
powinien wyjechać kiedy zapłaci, albo znajdzie winnego!
(2020.03.03)
Powrót do komentarzy