UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kostka z mostu wysokiego dlaczego się sypie? Czy i on nie był przeznaczony do ruchu pieszego? Aha , rozumiem - na wysokim po prostu za dużo ludzi chodzi ... 460 tyś za remont mostu, 1,1 milon na węzeł przesiatkowy?? Ci w UM mają naprawde zdrowo pomieszane pod kopułą. Jakby jeden z drugim odpowiadał z własnej kieszeni za mylne decyzje, to trzy razy by sie zastanowił co podpisuje!!! Wróblewski, albo wez się za swoich podwadnych, albo badz facet z ja...mi i podaj sie do dymisji.
BLADY