UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@BLADY - brawo, dobrze napisałeś, ten Wróblewski już dawno powinien na taczce wyjechać, za takie marnowanie kasy z naszych podatków, to skandal jest
@BLADY - brawo, dobrze napisałeś, ten Wróblewski już dawno powinien na taczce wyjechać, za takie marnowanie kasy z naszych podatków, to skandal jest