UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BLADY - brawo, dobrze napisałeś, ten Wróblewski już dawno powinien na taczce wyjechać, za takie marnowanie kasy z naszych podatków, to skandal jest


Anuluj