UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Sven skurvensen - Svenie, zapłacili za tą "prezentację", tak jak za "Założenia do planu", które nimi nie są, z naszych czynszów. Płacą za wszystkie fanaberie nieudanego gdańskiego desantu. I jeszcze odmawiają nam informacji, ile zapłacili.

Blamaż