UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
30 brutto slyszałem nawet ze 35brutto/h dyszki na zlecenie w TE ? Nie zła kasa i chetnych nie ma? Chyba ze tylko dla wybrańców
chciałabym
30 brutto slyszałem nawet ze 35brutto/h dyszki na zlecenie w TE ? Nie zła kasa i chetnych nie ma? Chyba ze tylko dla wybrańców
chciałabym