UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

30 brutto slyszałem nawet ze 35brutto/h dyszki na zlecenie w TE ? Nie zła kasa i chetnych nie ma? Chyba ze tylko dla wybrańców

chciałabym

Anuluj