UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę oświetlić przejścia dla pieszych tak jak to zrobiono na kilku przejściach w Pasłęku. Z daleka widać gdzie można spodziewać się ludzi na ulicy.
Lsb
Proszę oświetlić przejścia dla pieszych tak jak to zrobiono na kilku przejściach w Pasłęku. Z daleka widać gdzie można spodziewać się ludzi na ulicy.
Lsb