UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę oświetlić przejścia dla pieszych tak jak to zrobiono na kilku przejściach w Pasłęku. Z daleka widać gdzie można spodziewać się ludzi na ulicy.

Lsb

Anuluj