UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Duży ukłon dla Elbląskich strażaków. Nadal borykają się ze sprzetem bo.maja stary sprzęt. Jak na olsztyn i mazury idzie szystko nowiutki ot tak dla zasady a Elbląg. Będzie przekop dlaczego nadal elblascy strazacy nie mają nowoczesnych łodzi morskich, poduszkowca, nowych pojazdów np pletwonurkowie mają starego grata bodajże stara . Tego olsztyniaki i politycy nie widzicie .