UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Duży ukłon dla Elbląskich strażaków. Nadal borykają się ze sprzetem bo.maja stary sprzęt. Jak na olsztyn i mazury idzie szystko nowiutki ot tak dla zasady a Elbląg. Będzie przekop dlaczego nadal elblascy strazacy nie mają nowoczesnych łodzi morskich, poduszkowca, nowych pojazdów np pletwonurkowie mają starego grata bodajże stara . Tego olsztyniaki i politycy nie widzicie .


Anuluj