Wybrany wątek opinii

bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..
(2020.02.02)
Nie myl kapitalizmu z korporacjonizm kolesiowskim.
Dindirindi (2020.02.03)
Powrót do komentarzy