Wybrany wątek opinii
bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Nie myl kapitalizmu z korporacjonizm kolesiowskim.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0