UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne zdjęcia...Wszyscy komentują...A ja zapytam...mieszkańcy.. czy ktoś kogoś rozpoznaje..czy ktoś się poznaje??

Elblazanin 1942

Anuluj