UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękne zdjęcia...Wszyscy komentują...A ja zapytam...mieszkańcy.. czy ktoś kogoś rozpoznaje..czy ktoś się poznaje??
Elblazanin 1942
Piękne zdjęcia...Wszyscy komentują...A ja zapytam...mieszkańcy.. czy ktoś kogoś rozpoznaje..czy ktoś się poznaje??
Elblazanin 1942