UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już kiedyś o tym pisałam Pan Wróblewski sprzedaje każdy kawałek ziemi widać to gołym okiem zieleni nie ma sam beton nic się nie opłaca wszystko sprzedają albo burzą takie to czasy mamy.Szkoda
Obserwator 123
Już kiedyś o tym pisałam Pan Wróblewski sprzedaje każdy kawałek ziemi widać to gołym okiem zieleni nie ma sam beton nic się nie opłaca wszystko sprzedają albo burzą takie to czasy mamy.Szkoda
Obserwator 123