UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oczekuje na powrot Elblonga do Wielkich Niemiec! Wtedy okazo szacunek nalezny temu miastu!!!!! Piekny przedowojenny ElblONg a teraz co? Komuchy i Czecia ERPE go zniszczyla!!!!!Bieda, syf, malaria, koronawirus. .. .. za niemca cywilizacja!!!!! czekamy na was Andzia, wezcie nas znow pod wasze czarne skyrzdla!!!!! bez pozdrowien dla komuchow polskich.

Halyna.