UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakikolwiek artykuł się pojawi, pisaki do razu "źli włodarze"-- bo Elbląg w waszych łapach Pisy nie jest.
Jakikolwiek artykuł się pojawi, pisaki do razu "źli włodarze"-- bo Elbląg w waszych łapach Pisy nie jest.