UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie, zatorze to dzielnica Elbląga jak i cała reszta. Po co robi się tu szum, jakoby była to jakaś zupełnie odrębna przestrzeń ze szczególnymi wymaganiami i dodatkowym głosem w dyskusji? Dla przykładu w mieście jest wiele ulic, gdzie "skacze sie po kałużach", a jednak nikt nie robi specjalnych spotkań z mieszkańcami owych dzielnic. Dajcie spokój. ..

sdafdsadsfas

Anuluj