UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sdafdsadsfas - Mają problem to go zgłaszają, szkoda, że włodarze pamiętają o nich tylko przed wyborami. ..
@sdafdsadsfas - Mają problem to go zgłaszają, szkoda, że włodarze pamiętają o nich tylko przed wyborami. ..