UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W centrum miasta taka niepotrzebna inwestycja, taniej i bezpieczniej było to przenieść na Modrzewinę. Można by było zbudować parking jakieś dwie linie autobusowe w dni targowe puścić i wszystko by hulało.


Anuluj