UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W centrum miasta taka niepotrzebna inwestycja, taniej i bezpieczniej było to przenieść na Modrzewinę. Można by było zbudować parking jakieś dwie linie autobusowe w dni targowe puścić i wszystko by hulało.
W centrum miasta taka niepotrzebna inwestycja, taniej i bezpieczniej było to przenieść na Modrzewinę. Można by było zbudować parking jakieś dwie linie autobusowe w dni targowe puścić i wszystko by hulało.