UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki most? Kiedy ten most? Jak na razie to jest tylko w obietnicach rządu to budowanego przekopu. Tobie też zadam pytanie. Jakie przeładunki? Owszem sam w sobie przekop jest szansą na rozwój turystyki, oby bo jak nie to 3 mld zł pójdą w piach. Serwisy łodzi i jachtów? Nie znam się, ale czy w Elblągu lub okolicach zalewu wiślanego są takie serwisy? Takie duże, żeby obsłużyć te tysiące jachtów? Ale takie naprawdę duże, a nie jakiś pomost nad wodą?

Ploterek

Anuluj