UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ploterek przecież będzie nowy most w Nowakowie i już nie będzie port zależny od niskiego czy wysokiego stanu wody. A co do zmarzniętego Zalewu, to kiedy on taki był? W tym roku nawet śniegu nie było, a w ostatnich kilku latach to śnieg i mróz był góra przez 2-3 tygodnie. A miejsca pracy będą w marinach jak będzie więcej jachtów przypływać, pewnie więcej ludzie będzie pracować w policji wodnjej i Morskim Oddziale SG No i przy przeładunkach. Przy klasyfikacji jednostek itp. Przy transporcie. W serwisach łodzi i jachtów będzie więcej roboty.