UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A niby dlaczego ma zalać?! Jesteś jak widzę kolejnym przykładem ekologa po stosunkach międzynarodowych - jakby miało zalać to dawno by zalało wszak już jest jedno połączenie z Bałtykiem i to duuuuużo szersze i duuuuuużo głębsze przy którym przekop to pryszczyk - może podciągnięta się z fizyki i dowiesz się co nieco o naczyniach połączonych?!

Civil